Wróżba na miarę XXI wieku

Jedni nie wyobrażają sobie życia bez ich rad i odpowiedzi, inni z przerażeniem przeklinają zarówno ich użytkowników, jak i to co ze sobą niosą: karty tarota. Czym one właściwie są, i jakie jest ich znaczenie w ludzkiej egzystencji? Czy stwierdzenie, że „albo się je kocha, albo nienawidzi”, jest trafne?

Kart(eczk)a z wróżbą?

Zestaw kart tarota to 78 bogato zdobionych ikon. Dzielą one na kategorie: Arkany wielkie, w których skład wchodzą najważniejsze „postacie” wróżbiarskiego świata (np. Kapłanka, Cesarz czy Wisielec). Ich udział ma najbardziej istotny wpływ na wróżbę. Wysokie Arkany to 22 karty, z których „decyzją” należy liczyć się w szczególny sposób. Kolejne są Arkany małe. W ich zestawie znajduje się 16 kart, które są świtą dworską całej talii. W jej szeregach znajdują się paziowie, rycerze, królowe i królowie czterech królestw (buław, denarów, mieczy i pucharów). Każda z monarchii, ma do swojej dyspozycji swój „oręż” (np. ósemka mieczy, as buław, piątka denarów czy szóstka kielichów).

Każdą z kart należy „poznać”, aby nauczyć się prawidłowo definiować ich przekaz. Karty dają odpowiedź, jednak wciąż pozostają bardzo tajemnicze. Nasze zadowolenie z wróżby zależy w dużym stopniu od analizy wróżbity. Stąd tak ważne jest, aby w jak największym stopniu „rozpracować” swoje karty do wróżenia. Wróżbici muszą wykazywać się niezwykłą emocjonalnością, oraz siłą charakteru. Często bywa, że osoby zbyt słabej woli, poddają się sile kart. Należy być bardzo ostrożnym, aby problemy drugiej osoby nie przeszły na wróżbitę. Współcześnie wróżbici ułatwili sobie swoją „pracę”, przenosząc zakres swoich usług również do sieci. Jednak czy jasnowidz online równie dobrze spełnia swoje zadanie?

Obrazek prawdę Ci powie

Mówi się, że los jest z góry przypisany do człowieka, a przed tym co ma nas spotkać nie da się uciec. Fortuna odnajdzie nas wszędzie, bez względu na to, czy odwiedzimy naszego wróżbitę, czy może w naszym domu odbędzie się wróżba z kart online. Jest to mało istotne: odpowiedź na nurtujące nas pytanie i tak otrzymamy. Jedyną różnicą będzie fakt, że wróżenie z kart odbędzie się w zaciszu naszego domu, co dla większości osób jest bardzo wygodne. Nie musimy oczekiwać na dogodną porę wróżbity (np. aż będzie on w stanie wyciszenia duchowego), odpowiednią aurę otoczenia (gdzie poczujemy się lepiej, jak nie we własnym domu), czy przypływ mocy energetycznej.

Nasza wróżba na magicznych portalach jest bezpłatna. Jednak taka darmowa wróżba może dać odpowiedź jedynie na jedno pytanie, i to w sposób bardzo ogólny. A więc jeżeli posiadamy większą ilość wątpliwości, lub pragniemy wyczerpującej porady dotyczącej naszego postępowania, musimy połączyć się bezpośrednio z wróżbitą, obsługującym płatną infolinię. W tym przypadku musimy liczyć się z tym, że nasze konto oszczędnościowe nieco się uszczupli. Przeciętna opłata za minutę połączenia to koszt około pięciu złotych. Dlatego zanim wykonamy telefon, każde nasze pytanie należy dokładnie przeanalizować. Może okazać się, że rozwiążemy nasz problem bez pomocy gwiazd. Tak jak wspomnieliśmy, tarot to zajęcie dla silnych osób. Jednak nie tyczy się to wyłącznie użytkowników kart. Również klienci mogą ulec jego działaniom. Tarot potrafi przyciągnąć do siebie bardzo mocno, uzależniając życie i postępowanie człowieka, od tego, co „chce przekazać”. Zwracajmy się więc o pomoc z rozsądkiem.

Podsumowanie

Porady z strony „wyższej strefy” bywają bezcenne. Możliwe, że dlatego usługi jasnowidzów są aż tak wysoko wyceniane. Każda pomoc ze strony drugiego wymiaru to tylko część naszej przyszłości. Wiele zależy od tego, jak zinterpretujemy przekaz wróżbity, i czy bezsprzecznie zdecydujemy się podążyć wytyczoną drogą.

Dodaj komentarz